Інформація щодо розгляду звернень пацієнтів

Відповідно до умов дотатку 3 до договору з Національною службою здоров'я України про медичне обслуговування населення, адміністрація закладу оприлюднює інформацію про причини звернення пацієнтів та вжиті заходи.

pix Інформація щодо розгляду звернень пацієнтів

Платформа ветерана «Черкаський вимір»

В області для військовослужбовців і членів їхніх родин діє Платформа ветерана «Черкаський вимір». Мінімум часу для пошуку інформації – максимум результату. За таким принципом побудована екосистема ветеранської платформи «Черкаський вимір». Адже про чимало можливостей наші військові і ветерани, на жаль, можуть і не знати. Платформа містить алгоритми пошуку зниклих безвісти, набуття статусу ветерана війни, переліки пільг як державного рівня, так і в розрізі наших територіальних громад, інформацію про медичну допомогу та реабілітацію, пенсійне забезпечення, професійну освіту, започаткування власної справи, грантові можливості та багато інших інструментів.

image

Новина

pix

16 листопада 2022р. Анатолій Бондаренко нагородив міськими відзнаками колективи черкаських лікарень. Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко відвідав колективи 1-ої та 3-ої міської лікарні й відзначив медичних фахівців міськими нагородами. Читати далі...

Контакти

Лікарня розташована в районі Хімселища на розі вулиць Чіковані – Самійла Кішки.

hospital3@ukr.net

(0472) 64-86-30 Приймальна
(0472) 64-71-18 Стіл довідок

Адреса: 18028, Україна, м. Черкаси, вул. Самійла Кішки, 210