Відділення невідкладної терапії

image

Відділення почало працювати з січня 2005 року на базі кардіологічного відділення №2, яке було створено у 1983 році, з 1 червня 2023 року в рамках реформування стало найбільшим відділенням в Черкаській області.

Очолює відділення лікар-терапевт другої категорії, лікар-ендокринолог Савченко Юлія Василівна.

У відділенні функціонує 130 ліжок, з яких 30 терапевтичних, 20 кардіологічних, 30 терапевтичних, 20 кардіологічних, 20 ревматологічних, 20 ендокринологічних, 20 гастроентерологічних, 10 алергологічних та 10 пульмонологічних.

За рік у відділенні лікується близько 2 тисяч пацієнтів, більшість з яких доставляють бригади швидкої медичної допомоги.

image

Відділення оснащене сучасними ЕКГ-апаратами, дефібрилятором, апаратом для виконання плевральної пункції, кисневими концентраторами, апаратами для небулайзерної терапії. Наявний УЗД апарат, який дає змогу швидко та ефективно виявити патологію органів грудної клітки, черевної порожнини та нирок. Нещодавно було проведено сучасний ремонт, який покращує умови перебування пацієнтів. Встановлено бойлер для нагрівання води, завдяки якому забезпечений безперебійний доступ до гарячого водопостачання.

Штат укомплектований лікарями, які є фахівцями різного профілю (ендокриноги, ревматологи, кардіологи, гастроентерологи), вмотивованим середнім та молодшим медичним персоналом. Загалом функціонує 130 ліжок для діагностики та лікування осіб з гастроентерологічною та ендокринною патологією, хворобами дихальної системи, органів кровотворення, серцево-судинними та ревматологічними захворюваннями. За потребою, пацієнти, які потребують фізіотерапевтичних методів лікування, активно направляються лікарями для поліпшення перебіг захворювань та швидкого одужання. Спеціалісти мають доступ до широкого обсягу досліджень, включаючи клінічне дослідження крові, сечі, діагностика цукрового діабету, патології щитоподібної залози, кардіологічних хвороб. Наявний доступ до бактеріологічних досліджень, постійно проводиться скринінг вразливих верств населення на виявлення туберкульозу з метою зменшення поширення та захворюваності. Є можливість безкоштовно обстежитися на ВІЛ та гепатити. Лікарі залучають у роботу інструментальні методи досліджень (рентгенографія органів грудної клітки, черевної порожнини, опорно-рухової системи, УЗД, ендоскопічна діагностика, комп’ютерна томографія, Ехо-КГ).

У відділенні впроваджено стандарти лікування хворих, широко застосовуються фізіотерапевтичні методи лікування, нові фармакологічні препарати, щорічно впроваджуються нові методи діагностики та лікування.

Лікарі активно залучають вузькопрофільних фахівців для консультативної допомоги пацієнтам зі станами різного ступеню важкості.

image

На момент розпалу коронавірусної інфекції у відділенні функціонували ліжка для пацієнтів з COVID-19, догляд за якими здійснювався спеціалізованими бригадами. Хворі, які потребували кисневої підтримки, мали доступ до точок з центральною подачею кисню.

Лікарі відділення

Савченко Юлія Василівна – завідувач відділення, лікар-терапевт другої категорії, лікар-ендокринолог
(1977, Закінчила з відзнакою Дніпропетровську медичну академію)

Герасимюк Петро Петрович – лікар-кардіолог
(1977, Чернівецький медінститут, вища категорія, кандидат медичних наук)

Нікітіна Світлана Анатоліївна - лікар-терапевт вищої категорії
(1985, Дніпропетровська медична академія)

Климович Галина Петрівна - лікар-терапевт
(1984, Дніпропетровський державний медичний інститут, лікар-спеціаліст)

Мотруніч Людмила Миколаївна - лікар-терапевт
(2001, Буковинська державна медична академія, вища)

Петушинський Володимир Миколайович - лікар-терапевт вищої категорії
(1984, Івано-Франківський державний медичний інститут)

Чернова Вікторія Павлівна - лікар-ревматолог вищої категорії
(1984, Вінницький медичний інститут)

Кармаліта Олена Станіславівна - лікар-терапевт, лікар-ендокринолог
(2016, Національний медичний університет м.Київ)

Кулик Тарас Сергійович – лікар-терапевт, лікар-гастроентеролог
(2018, Дніпропетровська медична академія)

Новина

pix

23 червня 2021р. Відкрито нове відділення екстреної медичної допомоги у Третій міській лікарні. – Життя і здоров’я – найдорожче, що у нас є... Приємно, що сьогодні ми разом – зусиллями усіх рівнів влади – покращуємо матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я і створюємо комфортні умови для наших громадян. Читати далі...

Контакти

Відділення знаходиться на 7 поверсі головного 7-ми поверхового корпусу.

hospital3@ukr.net

(0472) 64-45-94 Пост
(0472) 64-71-33

Адреса: 18028, Україна, м. Черкаси, вул. Самійла Кішки, 210