Бібліотека

З 1981 року у лікарні функціонує спеціальна бібліотека.

На посаду бібліотекаря було запрошено бібліотекаря вищої кваліфікації - Бравову Людмилу Олексіївну, яка має вищу бібліотечну освіту, стаж роботи за фахом понад 10 років у Черкаській обласній універсальній бібліотеці ім.В.В. Маяковського (зараз імені Т.Г.Шевченка) та свідотство медсестри (дворічні медичні курси при інституті), а також Диплом народного університету вихователя-наставника.

Згодом Людмила Олексіївна пройшла місячні Республіканські курси підвищення кваліфікації з науково-медичної інформації (Київ, 1983 р.) та закінчила з відзнакою Черкаське медичне училище (1989 р.).

У фонді бібліотеки понад 18 000 примірників друкованих видань, серед них понад 50% видань з питань медицини та суміжних галузей знань.До бібліотеки звертаються працюючі у закладі лікарі та інтерни, а також середній медперсонал.

Новина

pix

23 червня 2021р. Відкрито нове відділення екстреної медичної допомоги у Третій міській лікарні. – Життя і здоров’я – найдорожче, що у нас є... Приємно, що сьогодні ми разом – зусиллями усіх рівнів влади – покращуємо матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я і створюємо комфортні умови для наших громадян. Читати далі...

Контакти

Знаходиться на 1 поверсі адміністративного 2-х поверхового корпусу

hospital3.kadri@ukr.net

(0472) 64-71-18

Адреса: 18028, Україна, м. Черкаси, вул. Самійла Кішки, 210