Відділення екстренної медичної допомоги

image

Відділення є загальним підрозділом всієї лікарні, це зв’язуюча ланка між поліклінікою та стаціонаром при госпіталізації та виписці хворих.

У відділенні здійснюється кваліфікований та своєчасний прийом хворих на госпіталізацію. Відділення працює в ургентному режимі цілодобово, без вихідних і святкових днів.

Очолює відділення лікар-терапевт вищої категорії Савельєв Микита Андрійович.

image

Прийом хворих на стаціонарне лікування у плановому порядку здійснюється за направленнями поліклінік, в екстрених випадках – за направленням бригад станції швидкої медичної допомоги та за самозверненням. По «швидкій» госпіталізується понад 85% відсотків всіх хворих.

У відділенні проводиться реєстрація всіх хворих, що звернулися до відділення на госпіталізацію, ведеться облік відмовлень у госпіталізації, оформляється первинна медична документація; забезпечується своєчасне (не пізніше 12 годин) направлення екстреного повідомлення до СЕС у випадку виявлення пацієнта на інфекційне захворювання; повідомлення у міліцію щодо випадків госпіталізації хворих у непритомному стані без документів, що засвідчують особу, та з підозрою на « кримінальні » поранення і травми; інформування родичів щодо госпіталізації по «швидкій» хворого у непритомному стані, при загрозі життю хворого, про переведення хворого в інший лікувальний заклад тощо, а також батьків в разі госпіталізації дітей та підлітків віком до 18 років.

Загальний огляд хворого, об’єктивне обстеження та первинна діагностика, санітарна обробка, транспортування або супровід хворого до відділення.

У разі необхідності, проводяться консультації вузьких спеціалістів, рентгенологічне та лабораторне дослідження, надається невідкладна медична допомога.

image

У відділенні обладнані протишокова палата, оглядові палати, процедурний кабінет, «цитова» клінічна лабораторія, є дефібрилятор, ЕКГ-апарат, апарат штучної вентиляції легень, електровідсмоктувач тощо.

Надання невідкладної допомоги у протишоковій палаті здійснюють анестезіологічна бригада, нейрохірурги, кардіологи, терапевти з надання невідкладної терапії.

image

Питання визначення відділення для госпіталізації хворого у вкрай важкому стані або з різноманітною сочетанною патологією та тактики надання невідкладної допомоги вирішується лікарями анестезіологами-реаніматологами або черговим відповідальним лікарем.

У відділенні чергують, згідно графіка, лікарі-терапевти терапевтичних відділень стаціонару, лікарі-хірурги, консультують торакальний хірург, комбустіолог, ендокринолог, уролог, психіатр, у разі необхідності, викликаються інші вузькі спеціалісти і анестезіологи-реаніматологи.

Відділення працює у тісному контакті з усіма поліклінічними та стаціонарними відділеннями, має прямий зв’язок з бригадами швидкої допомоги – у разі транспортування до лікарні, наприклад, хворого на гострий інфаркт міокарда або у стані клінічної смерті, працівники «швидкої» по рації повідомляють про це у відділення, і на момент прибуття хворого до лікарні його вже чекають реанімаційна бригада, ліфти, включена необхідна апаратура.

Консультативний кабінет відділення здійснює зв’язок з санавіацією обласної лікарні, з усіма відділеннями поліклініки і стаціонару, організовує консультації пацієнтів стаціонару лікарями вузького профілю.

Стіл довідок збирає, упорядковує та надає інформацію щодо перебування та переміщення хворих у стаціонарі.

Лікарі відділення

Савельєв Микита Андрійович – завідувач відділенням, лікар-терапевт

Василюк Ліна Олександрівна - лікар-офтальмолог

Жалдак Петро Іванович - лікар-психіатр

Карбівнича Ольга Василівна - лікар-ендокринолог

Никифорова Алла Григорівна - лікар-отоларинголог

Кармаліта Олена Станіславівна - лікар (зовнішній сумісник)

Новина

pix

23 червня 2021р. Відкрито нове відділення екстреної медичної допомоги у Третій міській лікарні. – Життя і здоров’я – найдорожче, що у нас є... Приємно, що сьогодні ми разом – зусиллями усіх рівнів влади – покращуємо матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я і створюємо комфортні умови для наших громадян. Читати далі...

Контакти

Відділення знаходиться на 1 поверсі головного 7-ми поверхового корпусу.

hospital3@ukr.net

(0472) 64-86-30 Пост
(0472) 64-71-18 Стіл довідок

Адреса: 18028, Україна, м. Черкаси, вул. Самійла Кішки, 210