banner

Стоматологічний кабінет


Стоматкабінет для надання допомоги стаціонарним хворим та співробітникам лікарні почав працювати з липня 1978 року.


Головне завдання кабінету - невідкладна стоматологічна допомога пацієнтам стаціонару, у т. ч. з травмами щелеп, обов’язковий профілактичний огляд та санація певної категорії ревматологічних гастроентерологічних, кардіологічних та інших хворих, консультації лежачих хворих безпосередньо у відділенні, лікування стаціонарних хворих за зверненнями.


У кабінеті ведеться змішаний прийом пацієнтів – терапевтичний і хірургічний. Для хірургічного прийому визначено певний час.

В загальному прийомі хворих хірургічні втручання займають значне місце, у т. ч. первинна хірургічна обробка ран щелепно-лицьової області з накладанням швів і вправлянням вивихів щелеп, видалення папілом слизової оболонки порожнини рота, розріз абсцесів, видалення зубів і коренів.

Терапевтична стоматологічна допомога надається при захворюваннях: карієс, пульпіт, періодонтит, гінгівіт, пародонтоз, парадонтит, кандидози, лейкоплакія, виразки, стоматити, ускладнення після видалення зубів тощо.

В останні роки спостерігається збільшення кількості хворих з ускладненими формами карієсу та занедбаних випадків стоматологічної патології, омолоджується група пацієнтів із захворюваннями тканин пародонту.

З кожним пацієнтом обов’язково проводяться бесіди щодо догляду за зубами та дотримання гігієни порожнини рота.

Кабінет обладнаний (до лютого 2011 року) двома стоматологічними установками «Практик Б» та «Практик Ю-люкс» виробництва словацької фірми «Хірана», установки оснащені електричною та турбінною бормашинами. Кабінет забезпечено всім іншим необхідним інструментарієм.

Для лікування широко використовуються сучасні матеріали нового покоління: склоїономерні цементи, хімічні композити, фото полімери, а також матеріали для медикаментозної обробки каналів, їх розширення та пломбування.

У кабінеті працюють два лікарі-стоматологи першої кваліфікаційної категорії та медсестра - молодий спеціаліст.

Лікарі постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень на спеціалізованих, тематичних курсах, беруть участь у науково-практичних конференціях та виставках-конференціях зі стоматології, працюють з фаховою літературою.


Лікарі кабінету:

Грицай Людмила Олександрівна – лікар-стоматолог, Київський

медінститут, 1978, перша

Показники роботи

№ п/п

Показники

2015 рік

2016 рік

2017 рік

2018 рік

1

Проліковано всього

2081

1785

2052

645

2

З них первинних

1086

1033

1171

269

3

Сановано

666

609

738

73

4

Відпрацьовано трудових одиниць

7344

4821

5425

1783Підняти вгору