banner

Фізіотерапевтичне відділення


Фізіотерапевтичне відділення стаціонару функціонує з серпня 1978 року.

Основним завданням відділення є лікування пацієнтів за допомогою преформованих фізичних факторів, масажу та лікувальної фізкультури.

Очолює відділення з 2012 року Переверзєва Татьяна Валеріанівна,лікар-фізіотерапет вищої категорії,закінчила Київський Медичний Інститут. Старшою медичною сестрою з 2002 року є Кривенко Антоніна Олексіївна. Штат відділення налічує 21 особу. З них 1 лікар-фізіотерапевт, 11 медичних сестер, 4 сестри медичної з масажу, 2 сестри медичної з лікувальної фізкультури та 3 молодших медичних працівника. 14 медичних сестер мають вищу категорію, та 3 медичні сестри з другою категорією.

Відділення обладнане кабінетами електро-, магніто-,світло-,теплолікування,електросну, інгаляторій та масажу.

Відпускаються слідуючі види лікування:

-Електролікування: гальванізація, електрофорез лікарських засобів, діодінамо -, ампліпульстерапія, інтерференцтерапія,дарсонвалізація, трансцеребральна імпульсна терапія (електросон), магнітотерапія, франклінізація.

-Світлолікування: УФО опромінення, лазерна терапія.

-Ультразвукова терапія, фонофорез лікарських засобів.

-Теплолікування: парафіно-озокеритні аплікації.

-Інгаляції лікарських препаратів, настоянок трав.

-Масаж, лікувальна фізкультура.

Відділення оснащене сучасною апаратурою, стаціонарною та переносною. Лікування пацієнтів проводиться як у відділенні так і на палатах всіх клінічних відділень з метою лікування лежачих пацієнтів.


Лікарі відділення

Переверзєва Тетяна Валеріанівна – завідувачка, лікар-фізіотерапевт, Київський медінститут, вища категорія.
Кабінет лікувальної фізкультури входить до складу фізіотерапевтичного відділення.

Основний напрямок роботи – забезпечення кваліфікованої лікувально-фізкультурної допомоги пацієнтам стаціонару з метою повернення працездатності та навичок самообслуговування хворих з тяжкою патологією органів руху, з порушеннями мозкового кровообігу, серцево-судинними, ревматичними захворюваннями тощо.

Для проведення занять кабінет обладнаний сучасними тренажерами, спортивним інвентарем, приладами для трудотерапії та дошкою Євмінова.

Зайняття проводяться індивідуальні та групові.

Широко використовуються такі методи, як кінезотерапія (лікування фізичними вправами, апаратна розробка суглобів та післяопераційних контрактур, механотерапія, профілактор Євмінова.

Лікування пацієнтів проводиться за методикою занять з лікувальної фізкультури при захворюваннях:

-органів дихання

-неврологічних захворюваннях

-серцево-судинних

-нейрохірургічних

-опорно-рухового апарату

-органів шлунково-кишкового тракту та інші.

Процедури відпускаються у кабінеті ЛФК, з лежачими хворими заняття проводяться безпосередньо у палатах.Інформація для пацієнтів:

Відділення знаходиться на 2 поверсі головного 7-миповерхового корпусу стаціонару.

Телефон для довідок: 64 – 81 – 17.
Підняти вгору